Igavese tormise igemete osad 1

Alustame ülevõtmisest Ilmutuse raamatusest 14:11 “Ja nende piinamise suits tõuseb igavesti ja igavesti; ja neil ei ole puhkust, päeval ega ööl, need metsalise jumalakartlikud ja see pilt, ja kes saab oma nime ” Minu vennad ja õed, ei tee sellest viga.” Ükskõik, kas te teate Jumalat isiklikult oma elus või kas te ei usu midagi, me kõik läheme Jumala ees, kui me sureme. Surma ei põgenenud. Me kõik tunnistasime, et me sureme. See ei ole siis, kui te surete, et see on oluline, see on riik teie viimaste hingetõmmete puhul, mis on olulised. Kuidas sa elad oma elu? Kas ma tegin kõik katsed oma elus õigeid asju teha? Kas ma tunnen Jeesuse Kristuse õpetust minu elus? Ma lähen õpetuse juurde kiriku doktorist, St. Robert Bellarmine (1542-1621). Ta andis Belgias Louvaini ülikoolis 1574. aastal väljakirjutuse koos nelja teisega sellel teemal.

Katoliku kiriku katekism 1033 riigid – “Et suretaks pattu, ilma et meeleparandus ja Jumala armul oleva armastuse vastu võtaks, tähendab see, et meie endi vabal valikul jääb ta igavesti lahku. Sellist lõplikku eneseväljastust, mis on osaduses Jumalaga ja õnnistatud, nimetatakse “põrguks”. Me kipume oma tegevustega haarama. Me läheme elus oma ups ja downs ja lihtsalt minema meie päev. Kas me kunagi mõelnud, kuidas ma täna tegutsema hakkan? Kas teil on aega mõtiskleda, kuidas mu tegevused võivad mind järgmisel elul mõjutada? Kogu reaalsuses me ei tee seda. Seda me peame ise õpetama. Maailm, liha ja kurat on meil väga hõivatud. Kui me ei ole meie koostööpartnerid, kes mõnikord meile meeldivad või ei meeldi, on meie abikaasad, mida me mõnikord kasulikuks peame või võime eirata teie vajadusi. Võib-olla sa loodad, et sa ei näe seda kodutut meest tänaval, kes alati raha küsib. Sa arvad endale, “ta kasutab seda ainult narkootikumide tarbeks”. Igal päeval teeme valikuid, alates sellest, kui me ärkame, kuni me unustame. Meie vaba tahe töötab 24/7. Kuid ilma meie arusaamiseta on meil kõigil pilet meie taskus (Soul). See pilet palutakse meile, Jumalalt, kui aeg saabub. See võib tulla oma une, et ta võib tulla Ruokapöydässä, kui oled jõusaalis, kui sõidad kiirteel. Nagu Jeesus ütles: “Me ei tea päeva või tundi”. Kas pole teile üllatus, et me lihtsalt elame, et ei mõtle väikseima detailiga? “Esimene on see, et leitakse mõned inimesed, kes keelduvad meie kõige püha usust omaks võtmast. Teine on see, et need, kes on selle usu võtnud, on julgenud pattu panna. ” Põrgu ja tema hirmud pg. 1 St. Bellarmini avaldus on nii väga õige. Alates sellest hetkest, kui Jeesus Kristus ise kõndis maad kuni oma surmani risti ja oli üles kasvanud surnuist Isa parema käe istuga. Kui paljud Jumala mehed ja naised läksid umbes kirikut jutlustama ja kuidas elada püha ja õiglane elu kuni tänaseni 2018. aastal, paljud paljud keeldusid uskuma Jumalasse. Paljud lähevad ja ütlevad, et neid ei eksisteeri. Veelgi hullem on see, kes ütleb: “Ma olen juba võtnud Jeesuse minu Issandaks ja Päästjaks”, kuid ikkagi patt, rikub endiselt kõik kümme käsku või isegi tapab oma südametunnistuse, nõustudes sellega, mida ühiskond neile ütleb. Heebrealastele 9:27 “Ja nõnda, nagu on määratud inimestele ühe korra surma, ja pärast seda tuleb kohtu alla”.

St. Bellarmine teatas, et me ei suuda nende kolme punktiga kristlastena. ” Üks, vähene kaalutlus. Kaks, teadmatust ja kolme tänu oma armastusele ” Põrgu ja selle piinamise” pg. 3 Kui me otsustame pattu teha, ei mõtle me oma tegevuse tagajärgedest. Nagu nad ütlevad, on meid haaratud “hetke hetkes”. Me ignoreerime asjaolu, et meie patt ei ole lihtsalt “isiklik patt”, kuid see mõjutab meid, kui meil on perekond. Ex. Ema, isa vend õde, naine jne See mõjutab meid kui inimarengut, sest me kõik oleme loodud Jumala pilti ja sarnasust. Meie pattudel on doominoefekt ja iga kord, kui me patu, me eksitame kedagi üle. Psalmid 21: 9-10 “Kui teid ilmate, panete need lõõskavaks. Issand neelab need oma vihasesse; ja tulekahju nad tarbivad. Sa hävitad oma järglased maalt ja nende lapsed inimese pojade seast. ” Vana Testamendi Jumal, Isa hoiatas oma rahvast mitmel korral oma isiklike pattude toimepanemisega. Inimkonna langenud olemuse tõttu saatis ta Püha mehi, et hoiatada Iisraeli rahvast patud ära pöördumast. Me oleme isiklikult teadlikud võetud meetmetest. Võibolla meie vanemad meile ei öelnud, et elades teatud eluviisi, me ei ole lihtsalt haiget ise, vaid teised meie ümber. Või et me ei ole teadlikud meie pattude hinnast. Pride on kuradi lemmik patt. Me tahame alati tunda vastutust ja kontrolli. Tema ja tema deemonid suruvad selle patu väga raskeks. Miks? Sest see oli sama patt (Pride, Self-Love), kes heitis nad taevast välja. Kui me patustame, siis toome me enese sees tumedat kirge. Näiteks joomine ei ole patt, kuid see võib saada patuks, kui te võtate liiga palju ja olete purjus. Kui olete purjus, ei saa te otseselt mõtlema ja siis looma meelepärasest loomade kirg, mis Aristoteles räägib. Siis tahame leida keegi koju minema. Sa ei hooli, kas neil on poiss / tüdruksõber / abikaasa. Kõik, mida sa tahad teha, on täita oma lohakas kirg. Nii et palute oma sõber veenda neid, et olete suurepärane inimene. Võibolla nad on purjus ka. Teie mõlemad nõustuvad natuke nalja ja jätate klubist lahkuma. Kui olete motelli toas sisse tulnud , sa mõistad, mida sa tegid, oli vale, sa saad oma riided ja lahkud. Sa üritad oma parima, et lihtsalt midagi unustada. Teie abikaasa helistab sulle telefoni, mõtlesin, kus sa oled. See ei tundu nagu keegi, keda te hästi tead? Me ei püüa sellist rumalat asju teha. Kuid see juhtub meie kõige paremini. Me kõik läheme ühel või teisel viisil kiusatusel. Eesmärk on vältida tulevikus kiusatust kõige paremini ja elada Kristuses.

“Kindel, et Jumal ei oleks mulle kunagi lunastanud nii suure hinnaga ja kannatas mulle nii palju asju siin maa peal, kui ühe jumalateatise või mõne muu kuriteo tõttu oleks ta pidanud meeles siduma end igaveseks vanglast? ” Põrgu ja selle hirmud pg. 7 Jah, isegi hoolimata asjaolust, et Jumal on armuline Jumal, on ta ikkagi Jumal, kes nõuab oma tegude arvestust. Ta viskas lutsifer taevast välja oma inglitega, kes pöördus tema vastu ja viskas neid põrgusse. Kas sa ei arva, et kui sa sureksid ühe sureliku patu, ei saadaks ta ka sind? Murtud patt on patt, mis on tehtud vabatahtlikult, teades, et see on vastu Jumala käskudele ja et te läksite edasi ja tegi seda ikkagi, et täita oma kired. Kui ma tegelen moraalse patuga ja mul oli võimalus meelt parandada ja ma keeldusin , siis jah, ma lähen ka sinna. CCC 1034 – “Jeesus pidulikult kuulutab, et ta” saadab oma inglid, ja nad koguvad kõik kurjad tegijad ja viskavad neid tulekütte ahju ja et ta hääldab hukkamõistu; “Astu minust, sa neetud, igavesse tulekahjusse” Jeesus Kristus hoiatas Piiblit korduvalt, et põrgu on väga tõeline, ja sa saad ja saadetakse seal sind, ära pühkige oma patud! “Kuigi Jumal on armastanud meid võimas armastusega ja saatis oma Poja meie juurde ja soovis, et ta kannatab ja kannatab nii palju asju meie vabanemisele, hoolimata sellest, et Ta jätkuvalt karistab meid igaveste piinamistega, kui me lahkume vaenlasest ja annetame oma hinge tsitadellid deemonitele. ” Põrgu ja selle hirmud pg. 8 Kui me patu, anname meeleldi luba, et meid kinni hoida. See on ketid, mis seob meid selle kurja tegudega. Ainult tunnustuse sakramendi kaudu , mis on pärit Priestest tulevatest Absoluutrist, saab purustada patu ketid ja andke meile meile vajalikud armud, et Püha Vaim elaks uuesti meie südames . CCC 1037- “Jumal ei määra keegi põrgule minema, sest selleks on vaja tahtlikku pöördumist Jumala poole (surelik patt) ja selle püsimine selles kuni lõpuni.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: