Ваші кайдани розірвані в Ім’я Ісуса Христа!

Розірвати кайдани диявола частина 1 Аарон Джозеф Пол Гекетт | Прощення/Позволення | 22.08.2022

Я даю тобі Владу Згори

Ми воюємо з дияволом і його демонами! Чорні ворота відкриті, і його військо розпущене на землі. Гріхи здійснюються по всьому світу, і його генералам призначено нести знищення на землі. Хто врятує людство від цього диявольського зла? Як ми порушимо законний вплив демонів на нас?

Брати і сестри, ми перебуваємо в справді темній ситуації! Реальність така, що багато послідовників темних веж пов’язані зі злом. Реальність того, що є «правдою», перекручується. Вороги Бога більше не ховаються. Є надія. Ісус Христос прийшов у плоті з небес, щоб принести Боже милосердя людству. Івана 1:9-13 «Світло правдиве, що просвічує кожну людину, приходило на світ. Він був у світі, і світ через Нього стався, та світ Його не пізнав. Він прийшов до свого дому, а свої його не прийняли. А всім, хто прийняв Його, хто вірує в Ім’я Його, Він дав силу стати дітьми Божими; які народилися не від крові, ані від волі тіла, ані від волі чоловіка, але від Бога».[1] Але хто ці діти Божі? Проста відповідь: прийняти Ісуса як свого Господа і Спасителя. Більш складне питання полягає в тому, чи є ще ті, хто є дітьми Бога, обраними для особливої мети? Так, брати, це той, хто щодня йде на передову, щоб битися з дияволом і його демонами. Ми не чуємо про них, тому що більшість людства не вірить, що ми воюємо! Через це невігластво, яке вирішує окрема душа чи група в суспільстві, вони відмахуються від диявола, як від жарту. Гірше того, що його не існує!

Від керівництва Римо-Католицької Церкви ККЦ 976 «Апостольський Символ віри пов’язує віру в прощення гріхів не тільки з вірою в Святого Духа, але також з вірою в Церкву і в сопричасті святих. Коли він дав Святого Духа своїм апостолам, воскреслий Христос передав їм власну божественну силу прощати гріхи: «Прийміть Святого Духа. будь-які, вони зберігаються».[2]  Ця ланка спадкоємства Святих Людей, які воювали проти Люцифера, тривала дві тисячі двадцять два роки! Від Апостола Христа до священика, який здійснює Святу Жертву Меси у вашій місцевій католицькій церкві, є війська на передовій! Кожен священик не є офіційним екзорцистом, єпископ, який відповідає за ці дієцезії, має спеціального чоловіка, якого обирають на цю роль. Кожен кардинал, єпископ, священик має владу прощати гріхи! Це дуже важливо розуміти, тому що завдяки владі прощати гріхи через цих чоловіків передається сила Бога, щоб «зламати ярмо сатани» [3].

Кожен гріх, який ми робимо в цьому житті, є юридичним узом, який ми віддаємо дияволу [4]. Від фізичних захворювань, таких як артрит (фізичний ефект непрощення), до особистих гріхів, таких як гординя, віра у фальшиві релігії та філософії (тобто мунії, релігії нового віку), забобонні практики, такі як ESP, гороскопи, передбачення майбутнього за допомогою темної магії. Сексуальні гріхи, такі як порнографія, дитяча збоченість, сексуальні омани, потяг до однієї статі. Духи страхів і фобії все це мають коріння в тих гріхах, які ми скоїли в нашому житті. З Катехизму Тридентського Собору сказано : «У побожних душах, які приступають до цього Таїнства з побожністю, цьому примиренню супроводжує глибокий мир і спокій сумління разом з невимовною радістю душі. Бо немає гріха, хоч би який великий чи жахливий, якого не можна було б стерти Тайною Покаяння, і то не один раз, а знову і знову. З цього приводу Сам Бог так говорить через Пророка: Якщо нечестивий покається за всі свої гріхи, які він вчинив, і дотримуватиметься всіх Моїх заповідей, і чинитиме суд і справедливість, живий, він буде жити, і не помре, і я не згадає всіх своїх беззаконь, які він зробив. І святий Іван каже: Якщо ми визнаємо свої гріхи; Він вірний і праведний, щоб простити нам наші гріхи; і трохи пізніше він додає: Коли хто згрішить, то не відмовляється від жодного гріха, ми маємо Заступника перед Отцем, Ісуса Христа, Праведного; бо Він є примиренням за наші гріхи; і не лише за наші, але й за гріхи всього світу».[5]

Закінчимо частину першу молитвою, яку написав преподобний отець Габріель Аморт[6]

Молитва за власне визволення

Святий Отче, всемогутній і милосердний Боже, в ім’я Ісуса Христа і через заступництво Діви Марії, зішли на мене Твого Святого Духа; нехай Дух Господній зійде на мене, сформує мене, сформує мене, наповнить мене, почує мене, використає мене, зцілить мене, вижене з мене всі сили зла, знищить їх, знищить їх, щоб мені було добре і робити добро. Прожени від мене всі чари, чаклунство, чорну магію, чорні меси, пристріт, зв’язки, прокляття, диявольське нашестя, диявольське володіння, диявольську одержимість, усе, що є злом; гріх, заздрість, ревнощі, віроломство, розбрат, нечистота, закоханість; фізичні, психічні, моральні, духовні та диявольські хвороби. Спали все це зло в пеклі, щоб воно більше ніколи не торкнулося ні мене, ні будь-якої іншої істоти в світі. В ім’я Ісуса Христа, нашого Спасителя, через заступництво Пречистої Діви Марії, я наказую і наказую всім нечистим духам, усім присутнім, які докучають мені, покинути мене негайно, покинути мене остаточно, і, закутий святим Михаїлом. Архангела, святим Гавриїлом, святим Рафаїлом, моїм ангелом-охоронцем, розчавленим під п’ятою Пресвятої Пречистої Діви, щоб піти у вічну безодню. Дай мені, Отче, багато віри, радості, здоров’я, миру та всіх ласк, яких я потребую. Господи Ісусе, нехай Твоя Найдорожча Кров буде на мені. Амінь.

Благослови вас усіх Бог,

Брат Аарон Джозеф Пол Гекетт

Брат-пасіоніст


[1]Івана 1 RSVCE (Переглянута стандартна версія католицького доповнення

[2]ККЦ-КАТЕХИЗИС КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ ДРУГЕ ВИДАННЯ

[3]ККЦ 977 Наш Господь пов’язав прощення гріхів з вірою та хрещенням: «Ідіть по всьому світу та проповідуйте Євангеліє всьому створінню. Хто увірує й охриститься, той буде спасенний. «Хрещення є першим і головним таїнством прощення гріхи, бо єднає нас із Христом, Який помер за наші гріхи і воскрес для нашого виправдання, щоб «і ми могли ходити в оновленому житті».

[4] Молитва про визволення о. Чад Ріппергер, доктор філософії Sensus Traditonis Press

[5]http://www.catholicapologetics.info/thechurch/catechism/Holy7Sacraments-Penance.shtml

[6]О. Габріель Аморт – Диявол боїться мене

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: