Vai esat gatavi mirt par to, ko jūs ticat?

Kā jūs atbildētu uz šādu drosmīgu paziņojumu? Tagad šie jautājumi nav tik krietni vien kristiešiem. Jūs varētu būt budists, kas saskaras ar vajāšanām, musulmaņu, ateists? Varbūt jums nav reliģijas, bet jūs kaut ko ticat. Skatiet, lielākā daļa rietumu pasaules, jums nav jāuztraucas par šo problēmu. Jūs varat ticēt tam, ko vēlaties, vai neko neticat. Jums ir šī cilvēktiesības. Bet daudzās citās vietās visā pasaulē. Atkarībā no tā, kas jūs ticat vai ko jūs ticat, tas varētu būt tavs pēdējais otrs uz zemes ar šo ticību.

Dr Martin Luther King Jr bija lielisks cilvēks. Viņš cīnījās par mūsu pilsoņu tiesībām, tika arestēts daudz laika, līdz viņš tika nogalināts 1968. gada 4. aprīlī Memfis, Tenesī. 1963. gada 22. novembrī tika nogalināts prezidents Džons Kennedijs. Viņš bija pilsonisko tiesību kustības atbalstītājs viņa laikā. Benazir Bhutto bija pirmais Pakistānas sievietes galvenā mātīte, līdz viņa atgriezās savā valstī un tika nogalināta 2007. gada 27. decembrī. ticiet. Patiesībā tavs neļauj jums sevi upurēt par kaut ko, kam neticat, kaut ko, kas jums nav vērtīgs. Ja jums ir pietiekama pārliecība un jūs sirds sirdīs zināt, ka tas, ko jūs ticat, ir taisnība, jūsu gatavība iet cauri visām jūdzēm, lai izplatītu patiesību, tāpēc visi to dzirdēs.

Leonardo Da Vinči bija arhitekts, mūziķis, inženieris, zinātnieks un izgudrotājs. Viņš ieskicēja pirmo izpletni, pirmo helikopteru, pirmo lidmašīnu, pirmo tvertni, pirmo atkārtojošo šauteni, šūpošanos tiltu, bradāt laivu un pirmo auto. Da Vinci izstrādāja arī kara iekārtas. Tomēr viņa laikā, daži, kas valdīja, viņu uzskata par revolucionāru, daži varētu vēlēties, lai viņš klusētu par savām idejām. Tomēr viņš stāvēja un palika kursos. Tagad teikt, ka tas bija tik vienkārši, jo es to ierakstīju, būtu liekulīgs meli. Idejas nāk un iet kā rotējošās durvis Mall. Bet agrāk vai vēlāk jūsu iecere sasniegs punktu, kur vairs nebūs slēpt. Kur jūsu gatavojas iznākt un teikt, ka es ticu tam, tas vai otrs. Idejas ir jādalās un tās nedrīkst apspiest. Tomēr, kad runa ir par kristiešu kopienām, mēs, šķiet, nesaņemam caurlaidi. Šķiet, ka mēs esam pasaules problēma.

Tātad, kas liek jūs ticēt Jēzum Kristum? Vispirms es šeit kopīgoju saiti,

https://www.theguardian.com/world/2017/apr/14/what-is-historist-evidence-that-christ-lived-and-died

To var pārbaudīt. Es zinu, ka lielākā daļa cilvēku netic Jēzum Kristum. Es neesmu šeit, un mans blogs nav domāts, lai jūs ticētu Jēzum. Es ceru, ka tas ir lēmums, ko jūs izdarīsiet pats. Bet man, ar tik daudzām lietām, kas notikušas manā dzīvē, situācijām, kas varēja būt sliktākas un nav, man ir brīnums. Dzīve ir paša brīnums. Mums ir gaisā putni, dzeramais ūdens un mašīnas, kas mums palīdz mūsdienu pasaulē. Bet kas ir taisnība, kristīgā ticība? Kas padara cilvēku, ļaut sevi sadedzināt dzīvā veidā vai ēd dzīvniekus?

Jēzus Kristus ir Dzīvā Dieva Dēls. To es uzskatu. Tā ir man patiesība. Ja jūs redzat, ka Jēzus ir tikai skolotājs, kurš reiz dzīvoja vai varbūt viņam netic. Tas ir labi. Viņš mīl mūs ne mazāk kā otru. Es augstu vērtēju personu, pamatojoties uz viņa lēmumiem un izvēli, ko viņi veic dzīvē. Jums nav jātic tam, ko es ticu, bet es to cienīšu. Es esmu satikusi lielus cilvēkus, kas pielūdz Budu vai Allahu, tas neļāva viņiem būt cilvēcei man, tāpēc kāpēc es to pašu nedarītu citai personai? Ja māja bija ugunsgrēka un kādam vajadzēja palīdzība, un jūs varētu palīdzēt droši tos izmantot, pirms ātrās palīdzības un ugunsdzēsēju mašīnas nonāk uz skatuves, vai jūs riskējat to izglābt piecu bērnu māti? Šis emuārs ir izveidots, lai jūs varētu apsēsties un domāt. Domāt un domāt vairāk.

Kad laiki nonāk mūsu cilvēces vēsturē un mēs saskaramies ar sarežģītām situācijām, kā mēs reaģējam? Kā mēs reaģētu? Jūs varētu būt lepni un lepni, ja nekad neesat bijis. Jaunajam kareivim es teicu, kad es biju armijā, ka jūs nekad nezināt, kā tavs gatavs reaģēt Combat, kamēr jūs nesaņemsiet pirmo aizzīmi par galvu. Kad jūsu dzīves un nāves situācijā, jūsu nekad nezināt, kā jūs reaģēsiet. Tāpēc mans jautājums lasītājam ir tas.

Neatkarīgi no tā, ko jūs ticat kaut ko, kas jums ir 100% taisnīgs, vai esat gatavs to upurēt? Vēlas doties uz zemes galiem? Vēlaties likt savu dzīvi par to? “Patiesība tevi atbrīvos”, Jāņa 8:32

Labākais,

Aaron J

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: