Kas olete valmis surema selle eest, mida sa usud?

Kuidas vastaksite sellisele julge avaldusele? Nüüd ei puuduta need küsimused ainult kristlastele. Sa võiksid olla budist, kes seisab tagakiusamise ees, A moslem, ateist? Võib-olla ei ole sul religiooni, aga sa usud midagi. Vaata, enamik lääne maailma osi, sa ei pea selle probleemi pärast muretsema. Sa võid uskuda, mida iganes sa tahad või ei usu midagi. Sul on see inimõigus. Kuid paljudes teistes kohtades üle maailma. Sõltuvalt sellest, keda sa usud või mida sa usud, võib see olla teie viimane sekund maa peal selle uskumusega.

Martin Luther King Jr oli suur mees. Ta võitles meie tsiviilõiguste eest, arreteeriti mitu korda, kuni ta tapeti 4. aprillil 1968 Memphis, Tennessee. President John F Kennedy tapeti 22. novembril 1963. aastal. Ta oli kodanikuõiguste liikumise toetaja tema ajal. Benazir Bhutto oli esimene Pakistani naissoost peaminster, kuni ta naasis oma riiki ja tapeti 27. detsembril 2007. Nüüd on nad olnud palju inimesi kogu meie inimkonna ajaloos, kellel ei pruugi olla “kuulsaid” nimesid, kuid on surnud midagi, mida nad on surnud usu sisse. Tegelikult, teie ei kavatse lubada ennast ohverdada selle eest, mida te ei usu, midagi, mis pole teile väärtuslik. Kui teil on piisavalt veendumusi ja te teate oma südame südames, et see, mida sa usud, on tõsi, siis kavatsete olla valmis läbima kõik miilid, et levitada tõde, nii et kõik kuulevad seda.

Leonardo Da Vinci oli arhitekt, muusik, insener, teadlane ja leiutaja. Ta visandas esimese langevarju, esimese helikopteri, esimese lennuki, esimese paagi, esimese korduva vintpüssi, pööratava silla, mõla paadi ja esimese auto. Da Vinci kavandas ka sõjamasinaid. Kuid tema ajal arvavad mõned võimul olevat teda revolutsiooniliseks, mõned võivad tahtnud, et ta oma ideedest vaikseks jääks. Kuid ta seisis kindlalt ja jäi kursustele. Nüüd öelda, et see oli nii lihtne, sest ma kirjutasin selle, oleks silmakirjalik vale. Ideed tulevad ja lähevad nagu pöörlev uks Mallis. Aga varem või hiljem jõuad teie punktini, kus teie ei kavatse enam peita. Kus su välja tuleb ja öelda, et ma usun seda, seda või teist. Ideed tuleks jagada ja mitte suruda. Kuid kristlaste kogukondade puhul ei näi me läbida. Tundub, et me oleme maailma probleemide tegijad.

Niisiis, mis paneb sind uskuma Jeesusesse Kristusesse? Kõigepealt jagasin siin linki,

https://www.theguardian.com/world/2017/apr/14/what-is-histhistorical-evidence-that-christ-lived-and-died

Seda saab vaadata. Ma tean, et enamik inimesi ei usu Jeesusesse Kristusesse. Ma ei ole siin, samuti ei ole minu blogi mõeldud Jeesusele uskuma. Ma loodan, et see on otsus, mille te ise teete. Minu jaoks on mulle ime nii palju asju, mis on minu elus juhtunud, olukorrad, mis oleksid võinud olla halvemad ja mitte. Elu on iseenesest ime. Meil on õhus linde, juua vett ja masinaid, mis aitavad meil tänapäeva maailmas minna. Aga mis on tõsi, kristlik usk? Mis teeb inimese, laseb ennast elusalt põletada või loomade poolt süüa?

Jeesus Kristus on Elava Jumala Poeg. Seda ma usun. See on minu jaoks tõde. Kui näete Jeesust kui ainult õpetajat, kes elas või võib-olla te ei usu teda. See on ka hea. Ta armastab meid mitte vähem kui teist. Ma hindan isikut tema otsuste ja elus tehtud valikute alusel. Sa ei pea uskuma, mida ma usun, kuid austage seda. Ma olen kohtunud suurte inimestega, kes kummardavad Buddat või Jumalat, see ei takista neil olla minu jaoks inimene, siis miks ma ei peaks sama tegema teise isiku jaoks? Kui maja oli tulekahju ja keegi vajas abi ja sa võiksid aidata neid ohutult taastada enne, kui kiirabi ja tuletõrjeautod stseenile jõuavad, kas te riskiksite, et päästaksite viie lapse ema? See blogi on mõeldud teile istuma ja mõtlema. Mõelda ja mõelda veel rohkem.

Kui ajad tulevad meie inimkonna ajaloos ja me seisame silmitsi raskete olukordadega, kuidas me reageerime? Kuidas me reageerime? Sa võiksid olla uhked ja kiiduväärsed, kui te pole seda kunagi teinud. Ma ütlesin noortele sõduritele, kui ma sõjaväes olin, et sa ei tea kunagi, kuidas reageerite Combatis, kuni sa saad selle esimese kuuli oma peast mööda. Kui teie elu ja surma olukord on, siis ei tea teie kunagi, kuidas te reageerite. Nii et minu küsimus lugejale on see …

Mida iganes sa usud midagi, mis on teie jaoks 100% tõeline, kas olete valmis selle eest ohverdama? Kas tahad minna maa otstesse? Tahad oma elu selle eest ette näha? “Tõde teeb teid vabaks” Johannese 8:32

Parim,

Aaron J

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: