І він схопив дракона, стародавнього змія, який є диявол і сатана, і зв’язав його на тисячу років

Ісус руйнує справи ДИЯВОЛА ЧАСТИНА 3бр. Антоній Павло від Святих Ран Ісуса | Прощення/Позволення | 30.08.2022

Ви не маєте прав на цю душу!

Чому я повинен зізнаватися у всіх своїх помилках? Якщо Бог має силу прощати гріхи, то його священик може просто дати мені відпущення гріхів, і я буду добре! Священик дійсно має повноваження, дані їм Ісусом Христом [1], але лікар не може належним чином вилікувати пацієнта, якщо він ТОЧНО не знає, від чого він/її хворіє. Бог знає всі ваші гріхи, ваше життя та ваше серце [2], Бог бажає, щоб ви зрозуміли важливість зізнання всіх своїх гріхів!

Демони, які працюють на Сатану, є законниками. Це означає, що коли ми робимо гріхи, ми приєднуємося до лав пекла та занепалих ангелів. Римлянам 8:27 «А Той, Хто досліджує серця людські, знає, що таке думка Духа, бо Дух заступається за святих згідно з волею Божою». Хочу навести приклад невиразного зізнання.

Після вступної молитви сповідальниці юнак повідомляє священику, що минуло два місяці від його останньої сповіді. Він розповідає наступне Божому священику:

Тату, я йшов вулицею і помічаю людину, яка стоїть поруч, вона була дуже мила і сексуальна. Потім мої друзі запросили мене випити пару пива. Звичайно, вони знали, що я неповнолітній, але це не моя провина, отче, ти ж знаєш, що Бог розуміє, що я молодий і маю купу емоцій всередині мене! Я був трохи напідпитку, нічого серйозного. О так, я позичив трохи грошей у своїх батьків, не хвилюйся , тату, я їх поверну. Я був надто виснажений, щоб піти до церкви в неділю. Але наступного разу я надолужу. Хммм, так, молитва просто виникла з моєї пам’яті, тому що я хотів побачити останні відео tik toc. Моя вчителька нудна, тому я не пропустив цю частину уроку. Ти знаєш, якою нудною може бути школа , адже ти теж колись був дорослим.

Я тут зупинюся. Сповідь – це не час і не місце, щоб почати розповідати Божому слугі цілу історію. Це надзвичайно серйозна справа! Ви не розглядаєте свої гріхи; насправді, ви просто відкидаєте це й намагаєтеся звинуватити когось іншого у своїй неправильній оцінці. Це може бути ваша остання сповідь, оскільки Бог судитиме вас одразу після вашої смерті, Матвія 12:36 – «Кажу вам, що судного дня люди дадуть відповідь за кожне необачне слово, яке вони вимовлять». Ось як ви повинні розповісти про свої гріхи Божому священику…

Грішник: Благослови мене, отче, бо минуло два місяці після моєї останньої сповіді.

Священик: Які твої гріхи, сину мій?

Грішник : Батьку, я вчинив візуальний перелюб своїми очима і подумав про жінку в хтивості. Я зловживав алкоголем і напивався. Я нехтую належним доглядом за собою і тушуюсь у поганому натовпі. Я порушив 4 комендант і вкрав у батьків. Я не цінував авторитет своїх батьків. Я ставив матеріальні речі вище своїх молитов і був недбалим у своєму ставленні до Бога. Я дивився грішні відео на своєму телефоні. Я знехтував своїми обов’язками як студента і як сина, прогулюючи школу. Я не виявляв поваги до тих, хто піклується про мою освіту.

Це гарне зізнання! Юнак порушив 1-у заповідь , поставивши замість Бога інші речі. Він порушив 4 комендант, не шануючи своїх батьків і тих, хто мав належну владу над ним. 7 -ма заповідь була порушена через крадіжку добра у своїх батьків. Ви бачите, що кожен скоєний гріх є тяжкою провиною проти Всемогутнього Бога. Кожен гріх має ступінь покарання, який застосовується до нього, залежно від стану життя людини. Секс до шлюбу – це погано. Секс з людиною, яка не є вашим чоловіком, гірше. Зґвалтування дитини – це жахливо. Звинувачення набагато важчі, якщо особа була в релігійному ордені і вчинила такі ж порушення.

На сповіді ви хочете розповісти «м’ясо з картоплею» своїх гріхів, але не вдаватися в графічні деталі. Розпливчастість і спроба «зафарбувати» ваш гріх, тому що ви соромитеся, зробить визнання недійсним і буде використано як осуд проти вас. З Катехизму Тридентського Собору сказано :

« Мета поправки

По-третє, пенітент повинен сформувати постійну і тверду мету змінити своє життя. Цьому пророк чітко навчає такими словами: «Якщо нечестивий покається за всі свої гріхи, які він вчинив, і буде дотримуватись усіх моїх заповідей, і чинити суд і справедливість, живий Лід буде жити і не помре: я не буду згадай усі беззаконня його, які він учинив. А трохи згодом: Коли нечестивий відвернеться від своєї нечестивості, яку він учинив, і буде чинити право та справедливість, то він спасе свою душу живою. Далі він додає: «Навернись і покайся за всі свої беззаконня, і беззаконня не буде тобі на згубу». Відкиньте від себе всі ваші провини, якими ви згрішили, і зробіть собі нове серце та новий дух. Жінці, схопленій у перелюбі, Христос Господь наш наказав те саме: Іди, і більше не гріши; а також кульгавому чоловікові, якого Він зцілив у купальні Віфсаїди: Ось ти став здоровим, не гріши більше.

І

Причини цих умов

Те, що смуток через гріх і твердий намір уникати гріха в майбутньому є двома умовами, необхідними для розкаяння, ясно показують природа і розум. Той, хто бажає примиритися з другом, якого він образив, повинен пошкодувати, що заподіяв йому шкоду і образив його, і його майбутня поведінка повинна бути такою, щоб уникати будь-чого, що суперечить дружбі.

Крім того, це умови, яким людина зобов’язана підкорятися; оскільки закон, якому підкоряється людина, будь то природний, божественний чи людський, вона зобов’язана коритися. Якщо, отже, силою чи обманом пенітент відібрав щось у свого ближнього , він зобов’язаний отримати відшкодування. Так само, якщо словом чи вчинком він заподіяв шкоду своєму ближньому честі чи репутації, він зобов’язаний виправити шкоду, забезпечивши йому певну вигоду або надавши йому певну послугу. Усім добре відома максима святого Августина: гріх не прощається, якщо не буде відновлено те, що було відібрано.

Диявол не має права на твою душу, коли сповідь дійсна. Його ланцюги розірвані, і ваш суд не може поставити проти вас, якщо ви померли в стані благодаті. Відкиньмо лукавого від нашого життя, віддаймо своє серце, розум і душу Всемогутньому Богу і в Ім’я Ісуса Христа, Назарянина ми зречемося, докоримо і відкинемо шляхи сатани і через заступництво Пречистої Діви Маріє, віддай їй наші серця, щоб безпечно заступилася за нас, щоб мати щасливу і святу смерть. Обов’язково щоденно робіть іспит сумління і двічі на місяць ходіть до сповіді.

Щоденний іспит сумління.

Сповідаюся Тобі, мій Господи, Бог і Творець, прославлений і шанований у Святій Трійці, + Отець, Син і Святий Дух, усі мої гріхи, які я вчинив у всі дні свого життя, в кожну годину, в теперішньому і минулому, вдень і вночі, в думках, словах і вчинках: через обжерливість, пияцтво, таємну їжу, хтивість, пустословство, зневіру, лінощі, протиріччя, нехтування, агресивність, самолюбство, накопичення, крадіжку, брехню. , нечесність, цікавість, ревнощі, заздрість, гнів, образа та пам’ять про помилки, ненависть, мстивість (гра з окультними силами); (ви можете згадати інші ваші гріхи, які ви хочете сформулювати перед Богом) і всіма моїми відчуттями: зором, слухом, нюхом, смаком, дотиком; і всі інші гріхи, духовні й тілесні, якими я розгнівав Тебе, Мій Бог і Творець, і завдав несправедливості своїм ближнім . Сумуючи через це, але вирішуючи покаятися, я стою винним перед Тобою, Боже мій. Тільки поможи мені, Господи і Боже мій, смиренно зі сльозами молюся Тобі. Прости мої минулі гріхи Твоїм милосердям і звільни мене від усього, що я сповідав у Твоїй Присутності, бо Ти благий і Чоловіколюбець.

Амінь.

О Боже, + відпусти, відпусти й прости мої свідомі й мимовільні гріхи, словом і вчинком, відомі й невідомі, вдень і вночі, розумом і думкою; прости нас усіх, у Твоїй доброті та любові до людства.

Боже, будь милостивий до мене, грішного:

Нехай Бог вас усіх благословить,

Антоній Павло від Святих Ран Ісуса

Пасіоністичний мирянин


[1]Матвій 16:18-20 RSVCE

[2]Псалом 44:21 RSVCE

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: