Ідіть від мене, прокляті, у вічний вогонь, уготований для диявола та його ангелів

Попередження про те, щоб слідкувати за ДИЯВОЛОМ, ЧАСТИНА 2 Аарон Джозеф Пол Гекетт | Прощення/Позволення | 23.08.2022

Безодня не має дна

Камери запруджених настільки великі, що жодна людина не знає глибини, ширини та розмаху підземель пекла. Протягом багатьох століть Бог показував видіння пекла своїм святим на землі. Від св. Івана Боско та св. Катерини Сієнської до нашого першого папи Петра. Монахи, черниці і навіть грішники, яких позбавив вічного вогню, мали найжахливіші видіння пекла. Я поділюся з вами одним видінням, яке показав святий Петро, наш перший Папа.

Цитата. Знову я побачив чоловіків і жінок із почорнілими обличчями у вогняній ямі, я зітхнув і заплакав і запитав: «Хто це, сер?» Він сказав мені: «Це люди, які відвідували повій і перелюбників, які, маючи своїх жінок, чинили перелюб. а також жінки того ж роду, що чинили перелюб, маючи своїх чоловіків, тому вони сплачують кару безперестанку». [1]

Я бачив там і дівчат, одягнених у чорне вбрання, і чотирьох страшних ангелів, що тримали в руках розжарені ланцюги, які вони одягали дівчатам на шию, щоб відвести їх у темряву.

знову заплакав і запитав ангела: «Хто це, сер?» І він сказав мені: «Це були діви, які осквернили своє дівоцтво, не знаючи про це своїх батьків. Тож тепер безперервно сплачують належну неустойку. Далі я побачив там чоловіків і жінок, оголених і з відрубаними руками й ногами, на місці льоду й снігу, а їх пожирали черви. Коли я це побачив, я заплакав і запитав: «Хто це, сер?» Він відповів: «Це ті, що кривдили сиріт, і вдів, і бідних, і не надіялися на Господа. Тож вони безупинно сплачують належне”.

Тоді я подивився й побачив інших, що висять над каналом води. Їхні язики були надзвичайно сухі, багато фруктів було викладено перед їхніми очима. Але їсти їх не дозволяли. Я запитав: «Хто це, сер?» Він відповів: «Це ті , хто порушив піст раніше призначеного часу, тому безперестанку сплачують це покарання»

Це видіння, яке було показано святому Петру, чітко ілюструє вид покарання, з яким стикається кожна душа. Ми всі відповідаємо за свої дії, слова, думки та вчинки. Я, ти, невіруючий, поганин і т. д. Ніхто не може уникнути справедливого суду Божого!

«Але якщо наша злочестивість служить тому, щоб показати справедливість Бога, що ми скажемо? Що Бог несправедливий, щоб накликати на нас гнів? (Говорю по-людськи.) Ні в якому разі! Бо як тоді Бог міг судити світ? Але якщо через мою брехню Божа правдивість рясніє на Його славу, чому мене все ще засуджують як грішника? І чому б не чинити зла, щоб прийшло добро?— як деякі люди наклепницько звинувачують нас у цьому. Їхній осуд справедливий». [2]

Ми намагаємося міркувати і думаємо, що знаємо краще за Бога. Це гордо мислення. Як ми можемо зрозуміти Божий суд? Як він визначає, хто піде до раю, пекла чи чистилища? Святий Фома Аквінський розглядає це питання у своїй Summa Theologica Question 88, перша стаття про суд Божий

«Написано (Матвія 12:41): « Ніневійці встануть на суд із цим поколінням і засудять його». Тому після воскресіння буде суд.

Далі написано (Ін. 5:29): «Ті, що робили добро, воскреснуть для життя, а ті, що чинили зло, — для воскресіння суду». Тому здається, що після воскресіння буде суд.

Я відповідаю, що так само , як дія відноситься до початку, з якого речі отримують своє існування, так судження належить до терміну, в якому вони доведені до свого кінця. Тепер ми розрізняємо подвійну дію в Богові. Один полягає в тому, що Він спочатку дав речам їхнє буття, сформувавши їхню природу та встановивши відмінності, які сприяють їх досконалості: від цієї роботи Бог, як сказано, відпочив (Буття 2:2). Інша Його дія полягає в тому, що Він керує створіннями; і про це написано (Ін. 5:17): «Отець мій донині працює, і Я працюю». Тому ми розрізняємо в Ньому подвійний суд, але у зворотному порядку. Один відповідає роботі управління, яка не може бути без суду: і цим судом кожен оцінюється окремо відповідно до його справ, не тільки як пристосованих до себе, але також як пристосованих до правління всесвіту. Отже, винагорода однієї людини відкладається на благо інших (Євреям 11:13-40), а покарання одного веде до прибутку іншого. Отже , необхідно, щоб існувало інше, і щоб загальне судження відповідало, з іншого боку, першому становленню речей у бутті, для того, щоб, власне, так само, як тоді все виходило безпосередньо від Бога, так, зрештою, світ отримає своє остаточне доповнення , коли кожен отримає нарешті своє особисте належне. Отже, під час цього суду Божественна справедливість буде виявлена в усьому, тоді як зараз вона залишається прихованою, тому що іноді з одними особами поводяться заради користі для інших, інакше, ніж вимагають їхні явні справи. З цієї ж причини тоді відбудеться загальне відділення добрих від злих, тому що не буде жодного мотиву для добрих отримувати користь від злих або для злих від добрих: заради якої вигоди добрі й отримують користь. тим часом змішався зі злими, поки цей стан життя керується Божественним провидінням». [3]

Коли ми робимо гріх проти Бога, це є «звинуваченням» проти нас на терезах Суду. Демони мають «законне право» над душею, тому що ми свідомо чи несвідомо вибрати чинити зло, служити злому князеві цього світу. Сповідь використовується, щоб представити свої гріхи перед Всемогутнім Богом. Відпущення гріхів, яке приходить наприкінці сповіді, руйнує законну владу демонів над вашим життям. Молімося, щоб милосердя Боже розірвало кайдани гріхів у нашому житті!

Молитва про визволення

Господи, помилуй. Боже, Господи наш, Царю віків, Всемогутній і Всемогутній, Ти, Хто все створив і все змінив просто своєю волею. Ти, що у Вавилоні перетворив на росу полум’я «семикратно гарячішої» печі і захистив і врятував трьох святих дітей. Ти лікар і лікар наших душ. Ти спасіння тих, хто звертається до Тебе. Ми благаємо Тебе зробити безсилим, вигнати та вигнати будь-яку диявольську силу, присутність і махінації; всякий злий вплив, зло, або пристріт і всі злі дії, спрямовані проти раба Твого… [осіб]… і в цьому місці ….. [місця]… де є заздрість і злоба, дай нам достаток добра , витривалість, перемога та милосердя. О Господи, Ти , що любиш нас, простягни Свої могутні руки і Свої найвищі й могутні рамена і прийди нам на допомогу. Допоможи нам, створеним на Твій образ; пошли над нами Ангела миру, щоб захистив нам тіло і душу. Нехай Бог тримає в страху і перемагає кожну злу силу, кожну отруту чи злість, використану проти нас корумпованими та заздрісними людьми. Тоді, під захистом Твоєї влади, нехай ми співаємо у вдячності: “Господь – моє спасіння; кого мені боятися? Я не буду боятися зла, бо Ти зі мною, мій Бог, моя сила, мій могутній Господь, Господь миру, Батько всіх віків». [4]

Благослови вас усіх Бог,

Аарон Джозеф Пол Гекетт

Пасіоністичний мирянин


[1] Святі, які бачили пекло, д-р Пол Тігпен, стор.120 Видавництво Tan Books 2019

[2] Римлянам 3:5-8

[3] https://www.newadvent.org/summa/5088.htm

[4] https://www.catholicexorcism.org/deliverance-prayers-for-the-laity

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: