Дякую тобі, Боже, що я чудово створений!

Подяка Аарон Джозеф Пол Гекетт| День подяки | 24.02.2022

Боже мій, ось моє серце

Псалом 94:2 – «Прийдемо перед Його обличчям із подякою; і веселись йому псалмами .»[ 1] Боже мій, чому я знехтував такою прекрасною річчю, як твоя любов? Чому я прислухався до дурниці цього світу, замість того, щоб слідувати за своєю душею? Як Учитель Церкви, святий Августин говорить: «Наші серця неспокійні, поки не спочивають у Тобі. [ cor nostrum inquietum оцінка donec requiescat in Te ]”[ 2] Моє серце було в тяжкій хворобі, о Господи! Я був марнославною людиною, мій царю, як я мав би бути в пекельних вогні з 2017 року, але ти пощадив свого слугу! Я заслуговую на покарання за наслідки мого бунту проти вас! У своїй любові до мене ти послав Матері Всевишнього Ісуса Христа, щоб дарувати мені милість у її Місяці Пошани (травень). Любов Цариці Пресвятої Вервиці заступилася за мене і вигнала демона з мого серця, звільнивши мене ще раз їсти!

Коли я був у своїх муках, Господи, я обмив Тебе сльозами на ногах, як робила з тобою свята Марія Магдалина в оповіданнях Святого Письма «І, обернувшись до жінки, сказав Симону: Чи бачиш ти цю жінку? Я увійшов до твого дому, ти не дав мені води на ноги мої; але вона сльозами обмила мої ноги, і волоссям своїм обтерла їх .»[ 3 ] Я кликав до Тебе, Господи, прости мені мій борг, бо як я можу відплатити Тобі за свою гріховність? Як я можу відплатити Богу, якого я образив? Коли я знаю, ти мене готував, як пацієнта до хірурга, тобі потрібно було вирізати з мого серця пухлину в моєму тілі (гріхи, слабкості, диявола).

Давно я скаржився Тобі, Господи, що я недостатньо красивий, достатньо багатий, ситий, щасливий, радісний, мирний і з радістю. Який я дурний, я тільки дивився в себе і не розумів дороги Бога. Я нехтую його молитвою, його читанням Святого Письма, вченням отців Церкви, авторитетом його римського понтифіка, підштовхуванням мого Ангела-охоронця, священика і вченням святих! За сорок років життя мене легко могли вбити 50 000 разів! Кожен мій смертний гріх наближав мене на крок до пекла! Вогняне ложе чекало на мене, і так воно все ще чекає на мене, якщо я не відвернусь від своєї гріховності, бо диявол готовий своїх мучителів і кайдани, щоб зв’язати мене… але солодкі слова твоєї дочки св. Тереза з Лізьє (ще один Доктор Церкви) розповіла мені через отця Жака Філпа «Бути маленьким означає не приписувати собі чесноти, які ми практикуємо, або вірити, що ми здатні на що-небудь, але визнавати, що Бог віддає цей скарб у руки своєї маленької дитини, щоб вона могла використовувати його, коли їй це потрібно; але скарб усе ще Божий». [4] Ми повинні навчитися повністю віддавати себе Господу Богу. Щоб бути щасливими і вдячними за все, що у нас є. Великий чи малий, багатий чи бідний, усе, що я маю, є справді Божим даром від Бога.

            «Бо знаю думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки про мир, а не про страждання, щоб дати вам кінець і терпеливість. І ти покличеш мене, і ти підеш , і будеш молитися мені, і я почую тебе. Ти шукатимеш мене, і знайдеш мене, коли шукатимеш мене всім серцем твоїм ».[ 5] Набагато більшу подяку дякую Богу Святому Духу! Третя Особа Пресвятої Трійці неодноразово відповідала на моє молитовне прохання, особливо коли його просили через Його Дружину, Пресвяту Діву Марію! Бог від Бога, Світло від Світла, Бог істинний від Бога істинного, народжений не створений,[6] Сама істинна Пречиста Премудрість дала мені велику милість, щоб не тільки собі щедрити, а ділитися Євангелієм Ісуса Христа, згідно з Вчення Наставництва Католицької Церкви через Послух Римського Понтифіка. «Христос є світлом людства; і, відповідно, це душевне бажання цієї священної ради, зібраної разом у Святому Дусі, щоб, проголошуючи свою Євангелію кожному створінню, вона могла принести всім людям те світло Христа, яке видимо сяє з Церква… Церква не має іншого світла, крім Христового; за улюбленим образом отців Церкви, Церква подібна до місяця, усе її світло відбивається від сонця… Показавши, що Дух є джерелом і давцем усієї святості, ми тепер визнаємо, що саме Він обдарував Церква зі святістю. Церква, за висловом, який вживають отці, є місцем, «де процвітає Дух». (CCC, 748-749)

Пресвята Мати Всевишнього, дякую Тобі, що врятувала мене від рук диявола! Щиро дякую вам за прохання, яке ви подали своєму синові Ісусу, за моє зцілення і за те, що ви дали мені надію. Я знаю, що я не був хорошим учнем вашого святого сина, святого Домініка де Гусмана, але тепер я розумію, що і я можу щось запропонувати Ордену Братських проповідників. Я не повинен бути найосвіченішим домініканець чи найціліснішим, але тим, хто повністю віддає себе Ісусу Христу не лише словами, а й діями мого вибору, який мені представляється!

2 Коринтян 2:4 «Бо від великої скорботи та скорботи серця я писав до вас із багатьма слізьми: не для того, щоб ви засмутилися, а щоб ви пізнали, яку любов я маю до вас ще більше». Від мого Святого Покровителя Павла, Апостола Христа Розп’ятого, я приєднуюся до нього, коли я прошу через його заступництво допомогти мені стати більш люблячим учнем Бога, промовляти вервицю з любов’ю та приєднуватися до всіх моїх братів і сестер-домініканців на небі. і Чистилище для навернення грішників! Покорно прошу двох Докторів Церкви, св. Августина і св. Терезу з Лізьє, допомогти мені бути люблячою дитиною, маленькою і завжди приходить перед нашим Господом, Богом!

Всемогутній і вічно живий Боже, дякую Тобі за милосердя і дари, які Ти дав мені. Дякую, що створили мене і зробили такою людиною, якою ви хотіли, щоб я був. Дякую Пречистій Крові Господа нашого Ісуса Христа, що померла на хресті і омила мене від моїх гріхів і нечистот! Царице Пресвятої Вервиці, допоможи мені бути найкращим домініканським запитом, яким я можу бути, виявляти любов Христа, Твого Сина, у повсякденному житті ваших дітей і допомагати в місії спасіння душ. Про це я покірно прошу в Могутнє Ім’я Ісуса Христа, Амінь!

Благослови вас усіх,

Аарон Джозеф Пол Хакетт

Домініканський запит

[1] Біблія Дуе-Реймса 1899 року в американському виданні

[2] Сповіді, книга 1

[3] Луки 7:44

[4] Шлях довіри та любові – реколекція, яку веде св. Тереза з Лізьє

[5] Єремія 29:11-13 (Дуе-Реймс, 1899 американське видання)

[6] Нікейський символ віри

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: