Чи готові ви вмерти за те, в що ви вірите?

Як би ви відповіли на такий сміливий вислів? Тепер у цих питаннях не так багато для християн. Ви могли б бути буддистом, який стикається з переслідуванням, мусульманином, атеїстом? Можливо, у вас немає релігії, але ви вірите в щось. Дивіться, більшість частин західного світу, вам не доведеться турбуватися про цю проблему. Ви можете вірити в те, що ви хочете або не вірите ні в що. Ви маєте це право людини. Але в багатьох інших місцях світу. Залежно від того, в кого ви вірите, або в що ви вірите, це може бути ваша остання секунда на землі з цією вірою.

Доктор Мартін Лютер Кінг-молодший був великою людиною. Він боровся за наші громадянські права, був заарештований багато разів, поки він не був убитий 4 квітня 1968 року в Мемфісі, штат Теннессі. Президент Джон Ф. Кеннеді був убитий 22 листопада 1963 р. Під час свого перебування він був прихильником руху за громадянські права. Беназір Бхутто була першою пакистанською прем’єр-міністром, поки не повернулася до своєї країни і була вбита 27 грудня 2007 року. Тепер їх було багато людей протягом всієї людської історії, які, можливо, не мали “відомих” імен, але померли за щось Насправді, Ви не дозволите собі бути принесеними в жертву за те, в що ви не вірите, те, що не має значення для вас. Якщо у вас є достатньо переконання, і ви знаєте в своїх серцях серця, що те, у що ви вірите, є істинним, ви будете готові пройти всі милі, щоб поширити правду, щоб кожен почув це.

Леонардо да Вінчі був архітектором, музикантом, інженером, вченим і винахідником. Він накидав перший парашут, перший вертоліт, перший аероплан, перший танк, першу повторювану гвинтівку, розмахуючи міст, весловий човен і перший автомобіль. Da Vinci також розробляв машини війни. Проте в той час, коли хтось при владі вважав його революціонером, хтось міг хотіти, щоб він мовчав про свої ідеї. Але він твердо стояв і залишався на курсах. Тепер, щоб сказати, що це було так просто, тому що я набрав його, було б лицемірною брехнею. Ідеї ​​приходять і йдуть, як обертаються двері в торговому центрі. Але рано чи пізно, ви збираєтеся досягти точки, де ваші не збираєтеся більше ховатися. Де ви збираєтеся вийти і сказати, що я вірю в це, те чи інше. Ідеї ​​повинні бути спільними і не придушені. Проте, коли йдеться про християнські громади, ми, здається, не отримуємо прохід. Здавалося б, що ми є виробниками проблем у світі.

Отже, що ви хочете вірити в Ісуса Христа? Спочатку я поділився посиланням тут,

https://www.theguardian.com/world/2017/apr/14/what-is-the-historical-evidence-that-jesus-christ-lived-and-died

Ви можете перевірити це. Я знаю, що більшість людей не вірять в Ісуса Христа. Я не тут, і мій блог не призначений для того, щоб ви вірили в Ісуса. Це, я сподіваюся, що це рішення, яке ви зробите для себе. Але для мене, з такою кількістю речей, які відбувалися в моєму житті, ситуації, які могли бути гіршими, і це не було, для мене це диво. Життя – це диво самого себе. У нас є птахи в повітрі, вода для пиття і машини, які допомагають нам йти в сучасному світі. Але що є істиною, християнська віра? Що змушує людину, дозволити собі спалити живцем або з’їсти тварин?

Ісус Христос – Син Бога Живого. Ось що я вірю. Для мене це правда. Якщо ви бачите Ісуса як тільки вчителя, який колись жив, або, можливо, ви не вірите в нього. Це теж добре. Він любить нас не менше, ніж інший. Я ціную людину, базуючись на його або її рішеннях і виборах, які вони роблять в житті. Ви не повинні вірити в те, в що я вірю, але поважайте це. Я зустрічався з великими людьми, які поклоняються Будді або Аллаху, це не заважало їм бути людиною для мене, Так чому ж я не зробив би те ж саме для іншої людини? Якщо будинок був у вогні, і хтось потребував допомоги, і ви могли б допомогти, щоб їх безпечно відібрати перед тим, як швидка і пожежна машина потрапила на місце події, чи не ризикували б ви зберегти Матір п’яти дітей? Цей блог зроблений для вас, щоб сісти і думати. Думати і думати ще трохи.

Як настають часи в нашій людській історії і ми стикаємося з важкими ситуаціями, як ми реагуємо? Як ми реагуємо? Ви можете пишатися і пихатися, якщо ви ніколи не були. Я сказав молодому солдату, коли був у армії, що ти ніколи не знаєш, як реагуєш на бойові дії, поки не отримаєш цю першу кулю за головою. Коли ви в житті і смерті ситуації, ваш ніколи не знаєте, як ви будете реагувати. Так що моє питання до мого читача це ….

Що б ви не вірили в те, що вам на 100% вірно, чи готові ви пожертвувати за це? Готові йти до кінців землі для неї? Бажаєте віддати своє життя за це? “Істина зробить вас вільними” Івана 8:32

Найкраще,

Аарон Дж

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: