دست راست مقدس سلطنت مسیح

“من راه، حقیقت و زندگی است. یوحنا 14: 6 عیسی مسیح، پسر خدای زنده، به این کلمات قوی تر به شاگردان خود گفت. پس از آن او به کمال بزرگ خود را به “دوازده شاگرد خود را به رفتن به جهان و شاگردان از همه مردم داد.” جان 20: 21-22 از صندلی پیتر تمام راه را به کشیش کلیسا، آنها نماینده مستقیم مسیح در جوامع ما، در جهان. ما هرگز از آنها بیشتر از مردان معمولی فکر نمی کنیم. مردان بر این عقیده هستند که خداوند متعال از طریق این داستان، “صلیب ویژه” و یا “فامیل نجوم” اینها معلمان ما هستند که ما را رهبری خواهند کرد، ما را در مورد اراده پدر آموزش خواهند داد.

CCC 1539 “اما در میان مردم اسرائیل، خدا یکی از دوازده قبیله لووی را انتخاب کرده و آن را برای خدمات الهیاتیک تقسیم می کند؛ خود خداوند این وراث است. “کشیش” منصوب می شود که از طرف مردان در رابطه با خدا عمل کند تا به هدایا و فداکاری های گناهان قربانی شود. پس از اینکه اسرائیلیان از دست مصری آزاد شدند، یهودیت آغاز شد و توسط خدا پدر انتخاب شد. مردان مناسبی را برای شما به ارمغان می آورند. من از پیدایش 14: 18 تا 20 بعد از ظهر پیروز می شوم. “اوگ ملکیزد کینگ سلم نان و شراب را آورد. او کشیشی از خدا بود. و او را برکت داد و گفت: «پرستش آبرام توسط خداوند پروردگار، سازنده بهشت ​​و زمین؛ و پروردگار عالی ترین خداوند است، که دشمنان خود را به دستان شما تحویل داده است. “خدا پدر، خواهان مردم انتخاب شده او در مورد او و پرستش او بود. خداوند متعال عهد و پیمان را ملاقات می کند. «خداوند به موسی فرمود:« هارون و پسرانش را با او ببر، لباس و روغن سرخ كردن و گاو گناه، و دو قوچ و كاسه نان نیاخته. و جمع آوری تمام جماعت در درب از چادر یا جلسه “لاویان 8: 1-4 بعد از موسی این موارد قبل از یهوه خدایت ارائه شده، خدا هارون را برکت داد و از آن پس، قبیله یا لوی گروه انتخاب به عنوان “سلطنت سلطنتی” تا زمانی که عیسی مسیح به دنیا آمد به عنوان انسان و تبدیل به وحی بالا بالا کشیش به منظور ارائه قربانی کامل خود را بر روی صلیب برای آوردن ما یکپارچه با عشق پدرش.

مقدس مقدس همچنان به کار فرزند خدا در اینجا بر روی زمین ادامه می دهد. پدر مقدس مقبره مسیح بر روی زمین است. سنت پطرس اولین پاپ نخستین مسیح بود (متی 16: 17-19) از کاردینال ها، اسقف ها و روحانیت در سراسر جهان. همه چیز را با هم عوض می کنیم. همه ما در تصویر خدا ایجاد شده است. از آنجا که خدا را دوست دارم او ایجاد و می خواهد به اتحاد با آنها، بیمه کرده اند که پس از او به دست راست پدر صعود، او رسولان خود را که انجام خواهد داد احکام او می فرستد. وظیفه کشیش روزانه بیست و چهار ساعت، هفت روز در هفته، سه صد و شصت و پنج روز در سال است. تداوم دستورات مقدس، بر روی یک روح تاثیر می گذارد، شخصیت مقدس است که هرگز نمی تواند لغو شود. هر کشیش یک روح قربانی با مسیح است؛ آزادی خود و زندگی خود را در اتحاد با مسیح مصلوب برای نجات روح قربانی کرد. حتی اگر یک مرد تصمیم گرفت به یک کشیش نیست، قدرت کلیسا با IM (کانن قانون 882) باقی می ماند. دست کشیش خوشبخت است. آنها در بهشت ​​یا جهنم به سر می برند و برای همیشه یک کشیش هستند! مسئولیت عالی برای این روحیه های انتخاب شده است. آنها بر اساس چگونگی گله خود هدایت خواهند شد. De va være dommer på om de var ute etter å følge Gods interesse eller seg. ما همه انسان هستیم موجودات سقوط که نیازمند رحمت مسیح هستند. به عنوان یک کلیسا جهانی، ما وظیفه به عنوان مبارز کلیسا اینجا بر روی زمین برای چوپانان دعا می کنیم.

CCC1568 “همه کشیش، که به در دستور روحانیت توسط سوگندی از سفارشات بازیافتی، با هم توسط یک مراسم مذهبی اخوان صمیمی محدود شده است.” از سنت پل به خیابان پاپ جان پل بزرگ، همه آنها در وحدت عشق مسیح مشترک. “برای خدا عاشق جهان، که او صد او تنها پسر مولود، که به نام هر که به من باید هرگز نمی میرند، بلکه حیات جاودانی.” جان 03:16 یک کشیش تعمید اداره را به آنهایی که جدید به ایمان و آنها را نجات از گناه اصلی درک کلیسای مقدس را به کسانی که آماده اند حرکت یک قدم را به بدن مسیح نزدیکتر کنند. اسقف محلی می داند که جهان در مورد مسیحی جدید بسیار خشن خواهد بود و ادای تأییدیه را تایید می کند. او از روح القدس درخواست می کند که به مسیحی جدید برسد و به او عطای و فضیلت لازم برای مسیح بدهد. همان اسقف مقدس می شود، اما برای تبدیل شدن به کشیش جدید و دیوانگان برای ادامه خط پایان به خدمت به خدا برای مردم خود. این اتحادیه از دو نفر (مرد و زن) که خدای پدر در اصل آدم و حوا متصل به هم، ازدواج مقدس برکت ازدواج و می دهد آنها را زینت به بارور و تکثیر شود. Deze speciale zegen هم اکنون در دسترس است و هم اکنون در دسترس شما قرار گرفته است. بزرگترین این رحمت ها آمرزش گناهان در تقدس آشتی است. درست همانطور که عیسی فرد را قبل از اینکه آنها را شفا دهد ببخشد، یک کشیش که به نمایندگی از حضور مسیح عمل می کند، این رحمت را برای شما و من ارائه می دهد. این اولین گام در روند بهبود است و فرصتی برای نزدیک شدن به تثلیث مقدس است. هنگامی که کسی بیمار و یا نزدیک مرگ است، کشیش Viaticum را نیز فراهم می کند. در صورت تمایل می توانید این محصول را به صورت کامل و با کیفیت در اختیارتان قرار دهید. یک کشیش با هر گام در زندگی ما با ما است. از تولد تا مرگ، انسان مقدس است که نور مسیح را در زندگی روزمره ما به ارمغان بیاورد.

متی 26: 26-28 “حالا اگر ز خوردن بودند، عیسی نان را گرفت و پر برکت، و آن را شکست، و نشان دادن آن به شاگردان و ZEGT؛ “نگاهی به خوردن؛ این بدن من است. “و او یک چای را گرفت، و هنگامی که از او تشکر کرد، به آن ها داد و گفت:” از آن همه نوشانید؛ برای این خون من از توافق داوطلبانه است، که برای بسیاری از ریخت برای آمرزش جمله ی “این گنج مقدس ترین است که عیسی مسیح به نظر می رسد به شاگردان خود. نان و شراب همان است که در هند، آلمان، ژاپن، ایالات متحده، آفریقای تبدیل به تبدیل شدن به زندگی بدن و خون خداوند ما عیسی مسیح است که ZEGT در این لحظه بسیار است که من نوشتن این وبلاگ! گاوچاری در جایی به یاد میآید، توسط برخی از کشیش در جهان! برای جشن گرفتن این اسرار مقدس، کسی در زندان قرار دارد، شکنجه و کشته می شود! شاید خون شهیدان مردم بیشتری را به ایمان آورد و رحمت مسیح تمام سختی های قلب را شکست دهد. تمام مسیحیان وظیفه ای برای کشیشان است. یک جامعه بدون کشیش، خودش بهتر نخواهد شد. در اینجا دو نقل قول از مقدسات است. سنت جان وینلی گفت “ترک یک محل بدون کشیش و پس از 20 سال، انسان شروع به احترام به حیوانات” St. فرانسیس آسسی گفت: “اگر من یک فرشته و یک کشیش را دیدم، ابتدا به کشیش احترام می گذارم؛ زیرا فرشته دوست خداست، در حالیکه کشیش وزیر خدای است.”

در حال حاضر، من یک درخواست برای تبدیل شدن به یک عضو سومین دومینیکن است. برای خودم این یک روند طولانی است. من همچنین برای کاهش در درخواست از خداوند دعا می کنم اگر او می خواهد من را تبدیل به دیاکون و خدمت به کلیسای او. من کشیش که با من دعا اند قدردانی، من هدایت، من در زمان سرزنش و ارائه sacramententheologie به من وقتی که من آنها را بیشتر مورد نیاز است. من از اینها سپاسگزارم، اما خدا را شکر می گویند. بدون آنها، ما کلیسایی نخواهیم داشت تا نیروهای خود را برای مبارزه در این دنیای شریر به کار ببندیم. من در آتش جهنم با رحمت خدا و یک کشیش به من هدایت می شود و من را به عقب برگرداند. اجازه دهید با این دعا نتیجه گیری کنم

پدر ابدی، پسر و روح القدس، ما شما را برای ایجاد کلیسای خود را با خیابان پیتر. ما از شما متشکریم که کلیسا را از طریق تمام این سالها حفظ کرد. ما از هدیه ای که شما به این مردان انتخاب شده داده اید سپاسگزاریم تا برای شما یک روح قربانی باشد. ما می دانیم که آنها کامل نیستند. ما می دانیم آنها گناهکار هستند درست مثل ما. از طریق مداخله مفهوم زشت و نادان، از شما خواسته می کنیم که او فرزندان ویژه خود را به فرزندان خود هدایت کند تا آنها را از طریق محاکمه های شخصی به آنها کمک کنند. برای راحتی آنها وقتی که تنها هستند. برای آنها شجاعت مبارزه با دشمنان روحانی و فیزیکی به آنها بدهید. که بله ممکن است روح بیشتری به بهشت برساند. خداوند رحمت عشق تو را به این مردان از پاپ ما در رم به کشیش در کلیسای محلی ما بر گرداند، تا زمانی که نفس نهایی خود را بپذیرند، باقی می ماند. ما این را دعا می کنیم، آمین خداوند همه شما را برکت دهد
برکت خداوند بر شما باد
آرون JP

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: