Марія, Мати Церкви

Пресвята Діва Марія, Цариця Неба і Землі. Наша Благословенна Мати має багато титулів, які їй дано. Точно так, з-за її “Так” заклику Бога-Отця, вона показала, як бути справжнім учеником Христа. Від народження сина до розп’яття на Голгофі наша королева була з ним на кожному кроці своєї земної подорожі. З Катехізису Католицької Церкви і Священного Писання я покажу причину, чому Марія є Матір’ю Церкви.
Коли ми дивимось на CCC 963, він стверджує, що “Діва Марія визнана та шанована як справді Богородиця та Викупитель, вона явно тоді є матір’ю членів Христа”. Хто ці члени? Члени це ти, я та кожен християнин, що вірять у слово Боже. Знову ж таки, оскільки вона сказала “так” Богові, її подарунок, який розквітав від її утроби, Ісус, був початком нашої віри. Він є головою своєї церкви, і ми є членом його тіла. Петру, можливо, було дано ключі від королівства, але йому була набагато вища честь мати. Марія, яка є матір’ю Христа, правою також є Матір’ю Церкви. “Фактично, той, кого вона зачала як людину Духом Святим, котрі дійсно стали її сином за тілом, була нічим іншим, як вічний син Батька, другий особа Святої Тройці. Звідси церква зізнається, що Марія справді є “Богородицею”. Сам Ісус Христос дав її нам з підніжжя хреста. Івана 19: 26-27. Коли він це зробив, вона стала Матір’ю всього людства. Будучи Матір’ю Людства, вона є з усіма Божими дітьми в наших молитвах, коли ми кажемо Розарій і коли ми просимо її заступництво. CCC 507 “Відразу Богородиці та Матері, Марія є символом і найбільш досконалою реалізацією церкви” Наша Дама показує нам, як бути скромними у виконанні волі Божої. Лука 1: 43-44 “І чому це дано мені, щоб мати мого Господа прийшла до мене? Ось, коли голос мого привітання прийшов до моїх вух, дитина в моїй утробі стрибала на радість “Дух Святий відкрив її, хто мав Божу Матір, та як її Син Ісус, Марія вибирає бути слугою того, хто мав потребу Вона залишилася з двоюрідним братом до народження Іоанна, Хрестителя, а потім повернулася додому. Церква є продовженням Божої любові на землі. Ми всі покликані служити і бути блискучим прикладом для всього світу.
CCC 968 “В цілковитій особливій формі вона співпрацювала через її слухняність, віру, надію і добродійність у справі спасителя відновити надприродне життя душам. З цієї причини вона для нас є матір’ю в порядку благодаті. “Благодать була дана їй, перш ніж вона народилася. Ми пам’ятаємо привітання Архангела Гавриїла. Він говорив на неї послання Бога-Отця. Я не можу висловлювати достатню кількість її свого Так для Бога. Вона була сильною людиною, яка так сильно любила свого Творця. Її бажання в її серці було бути найвірнішим єврейським дітищем для Бога. “Спираючи бажану волю на порятунок цілком серцем, без гріха стримуючи її, вона повністю віддала себе особі та роботі її Сина; вона зробила, щоб служити таїнству викуплення з ним і залежним від нього, Божою благодаттю “. CCC 494. Ми повинні завжди бути готові здавати свою волю Богу. Ми маємо цей страх відпустити речі. Ми хочемо контролювати все. Ми хочемо відчувати себе відповідальним за все …. ДОПОМОГИ !!! Чи можемо ми принести спасіння собі? Чи можемо ми зробити що-небудь, щоб заплатити за наш первісний гріх після того, як ми народилися? Ми недосконалі істоти. Ми не можемо заплатити таку високу ціну. Ми можемо жити цілим життям і до цих пір не бути гідними спасительной сили Божої. Бог потребував відправити свого сина Ісуса. Тільки він був досить чистий, щоб запропонувати себе як Прекрасну жертву для Бога Отця, в іншому, щоб догодити Йому і принести спокуту Божу людям. На шляху до життя Бог вибрав чоловіків і жінок, щоб бути люб’язними прикладами в цьому світі. Вони не мають власної сили. Саме Божественним Божим Провидінням, який вибирає, хто буде використовувати як судно, щоб привести своє слово до людей. Бог спирається на вибраного з чудесами, щоб він показав свою милість і любов до людства. Марія, коронована королевою, є прекрасним заступником. Коли вона була на весільному бенкеті в Кані, вона прийшла до сина і сказала йому, що вони не з вина. Вона сказала слугам: “робіть все, що він вам скаже”. Протягом всієї історії, коли вона з’явилася трьом маленьким дітям у Фатімі, вона дала настанову синові про те, як повернути світ від межі знищення. Вона подарувала святому Домініку розарій, щоб молитися за перетворення світу, і вона продовжувала приносити більше душ у Царство Небесне.

“Піднята до небес вона не відкинула цю спасительну посаду, але через її різноманітне заступництво продовжує приносити нам дар вічного спасіння”. Вона любить кожен з нас, як своїх дітей. Вона любить вас, якщо ти єврей, муслин, буддист або невіруючий. Вона хоче показати всім у всьому світі, як любити Сина так само, як і вона. Королева Неба і Землі, бажає всім нам бути на великому святковому столі на небі. Вона була з апостолами Христа в день П’ятидесятниці, вона була більш підготовлена, ніж вибрані учні Ісуса, щоб прийняти Святого Духа, тому що вона вже була затінена ним. Вона зрозуміла місію її сина Ісуса, перш ніж він вибере дванадцять. Вона була частиною плану Всемогучого Бога з Буття 3:15. Коли святий Петро почав проповідувати Слово Боже і хрестити нових віруючих, він додав ще три тисячі душ у нову церкву. У моєму серці Мати Марія не була далеко позаду, щоб розділити любов її сина Ісуса до цих нових дітей Живого Слова. “Наша Благословенна мати називала ім’я адвоката, помічника, благочинниці та медиатрики”. CCC 1370 “У Євхаристії церква є як би у підніжжя Хреста з Марією, об’єднана з приношенням та заступництвом Христа”. Марія, Пресвята Богородиця зараз на небесах, беручи участь у Месії з Святою Трійцею і всі ангели і святі на небесах. Вона також чула на землі в кожній місії. Св. Падре Піо в інтерв’ю сказав, що, коли святкують Месу, всі Ангели хвалять на вівтарі, а з ним є Блаженна Мати. Лука 22: 15-20 Друга особа Пресвятої Тройці встановлює Євхаристію. Який потужний дар нам дано. Коли помазані руки священика тримаються на хлібі та чашці вина, він закликає ці самі слова, які Ісус каже своїм учням, щоб повторювати його пам’ять. Нехай наша королева веде нас до слідування синові Ісусу на небо.
Дозвольте закрити цю молитву. Ісусе, ми дякуємо вам за сходження з небес і стаючи людиною, пропонуючи себе як ідеальну жертву для Бога для нашого спокутування. Ми дякуємо Всемогутньому Богові за те, що обрали Марію і наповнили її благодаттю, щоб ви могли жити в ній. Можемо йти за нею “так” на нашому шляху, позбавивши себе нашого хреста. Може, з її наймогутнішим заступництвом, разом з її дружиною Св. Йосифом, захищатиме Церкву вашого сина Ісуса від усієї видимості і невидимки. Нехай буде з нами в годину нашої смерті, щоб ми могли насолоджуватися з вами небесним бенкету, о Господи, Боже мій! За це ми молимося через Христа, Господа нашого, Амінь!
Бог благослови вас всіх
Аарон Дж-П

Взуття

[1] Лука 1:38

[2] Лука 1:35

[3] Марк 15: 40-41

[4] Катехизм Католицької Церкви Абзац 963

[5] CCC 495

[7] Лука 1:38

[8] Іоанна 2: 3-5

[9] CCC 969

[10] Акт 2: 1-4

[11] Акт 2: 37-42

[12] CCC 969

Список літератури
Видання, І. Б. (2001). Діадачес Біблія. Сан-Франциско: Богословський форум на Середньому Заході / Ігнатій Прес.

Ватикан, Л. Е. (травень 2016 р.). Катехизм Католицької Церкви. Ватикан: бібліотека Редіреці Ватикана.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: