Медитація №1 21.10.2018

Двадцять дев’ята неділя в звичайному часі
1-е читання: IS 53: 10-11
Псалми: Пс 33: 4-5, 18-19, 20, 22
Друге читання: HEB 4: 14-16
Євангеліє: Мк. 10: 35-45
Нехай благословення Божого Отця, Милосердя Його Сина і вогненна любов Святого Духа будуть на вас!
Коли ми йдемо до нашого місця поклоніння сьогодні, ми можемо попросити Його Матір, Пресвяту Королеву Небес і Землі та всіх святих допомогти нам зосередитися на поклонінні Богу. Давайте залишити наше повсякденне життя позаду, коли відкриваємо наші серця, щоб почути його священні слова.
Перше читання з пророка Ісаї. Святе Слово Боже написано в типології. Це означає, що Старий Заповіт Бога пов’язаний з Новим Заповітом, який передано від Христа до Його учнів. Ось пророк Ісая говорить про Христа, який порадує Його Батька, прийнявши його смерть, його смерть на Хресті. На нього лежить вага гріха світу. Він є безпроблемним бараниною, яким пропонують Первосвященик змити гріхи людства. Це найбільше приємно для Бога, бо тільки він може привести Новий Заповіт, щоб відновити відносини між Богом і людиною. Нащадки – це Церква. Через дорогоцінну кров Ісуса, його Церква буде рости і поширюватися по всьому світу. Багато хто помре за Ім’я Ісуса. Їхні жертви дадуть свідчення вірі та принесуть більше душ Всемогучому Богу.
У другому читанні Святий Павло каже євреям, що Ісус, який є Сином Божим, пройшов через це життя, щоб сидіти на своєму Троні. Він переживав кожне спокуса через його людську природу, але він не грішив. Він прийшов померти за нас. Його місце Милосердя відкрите, і він готовий прийняти всіх. Ми повинні покладатися на нього в нашому повсякденному житті. Бо хоробрість і сила прийдуть від нього. Бог є єдиним, хто може надати благодаті освячення (http://ccc.usccb.org/flipbooks/catechism/index.html#488) CCC 2023 Освячення благодаті є бездоганним подарунком його життя, яке Бог робить нам; Дух Святий наповнений душею, щоб зцілити її від гріха і освятити її.
У читанні Євангелія ми читаємо, що Джеймс і його брат Іоанн намагаються попросити Ісуса на особливий запит. Вони хочуть сидіти праворуч і ліворуч від Ісуса. Але цар запитує їх: “Ти не знаєш, про що ти питаєшся. Чи можете ви випити чашу, яку я п’ю чи хрестив хрищенням, яким я христився?” Вони обидва відповідають, що зможемо. Тоді Ісус каже їм, що вони це випробовують, але вибирати, хто з лівих і правих не підходить йому, бо він вже підготовлений. Ви впадаєте в людей, які думають про себе “Тепер, коли я є євхаристійним міністром або провідним помічником у церкві чи я працюю в єпископському кабінеті, я заслужив найкращого. Я так багато зробив Церкві, тому я повинен бути винагороджений? Ні, мої брати і сестри, ми повинні залишатися смиренними. Ми не повинні шукати земних скарбів або будувати їх тут. Нам треба будувати скарб на небесах. Ісус сказав, що, швидше, той, хто хоче бути великим серед вас, стане твоїм слугою; Той, хто хоче бути першим серед вас, стане рабам усіх. Бо Син Людський не прийшов служити, але служити і віддати своє життя як викуп за багатьох “. Ісус є Царю Царів, але в його земній скромності він хоче, щоб ми пам’ятали тих, кому невдало. служачи в Церкві для себе або для Бога? У всіх у нас є падіння природи, і Римлянам 3:23 “всім згрішили і не вистачали слави Божої”. Завжди можемо поставити Бога перед усіма іншими.
Закриємо цю молитву
Боже, ми дякуємо за те, що дав нам найдорожче слово. Без Євангелія ми будемо як втрачені діти ходити навколо. Дякую, що взяв нас за руку і дав нам свою Матір Марію. Нехай її Материкова кохання охопить нас своїм теплом і ведемо до вас, Господа Ісуса. Св. Стефан, ти, що загинув, захищаючи віру, ми можемо просити Святого Духа за мужність говорити правду і вміти слухати голос Всемогучого Бога в наших серцях. З Розарієм у наших руках та Вічним Словом Божим у наших домах ми можемо поширювати Євангеліє до далеких земель. Амінь!
Будьте благословенні завжди,
Аарон Дж.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: