Чому Розарію так важливо молитися?

Господь Бог дає нам багато інструментів у нашій боротьбі проти диявола та його міньйонів. По-перше, ми маємо Живий Слово, дане нам Словом, створеною Тілом, Ісусом Христом. Він передавав своїм учням всі повноваження та владу Matt 28: 18-20 “Тоді Ісус прийшов до них і сказав:” Всі власті на небі і на землі були дані мені “. Ідіть і учнів усіх народів, хрестивши їх в ім’я Отець, і Сина і Святого Духа, і навчайте їх виконувати все, що Я вам наказав. І, звичайно, я з вами завжди, до самого кінця віку “. Коли Христос дав ключі Петру, його Церква була створена тут на землі. Нам дано все, що нам потрібно, щоб допомогти нам стати прекрасними учнями. Тепер питання може бути, де, в Біблії, Ісус сказав, щоб молитися Розарію? Легко відповісти, ви дивитесь на Луки 1: 28-31. “І ввійшов до неї Ангол та й сказав: Радуй, ти, що дуже поважаєшся, Господь з тобою, благословенний ти серед жінок! А коли вона її бачила, вона занепокоїлася його словами і кинула в пам’ять, що таке привітання має бути. І сказав Ангол до неї: Не бійся, Марія, бо ти знайшов милість в Бозі. І ось, ти зачнеш у утробі твоїм, і виростеш сина, і назвеш його ім’ям Ісусом “. Причина, чому я включила версію Писання Короля Джеймса, – показати моїм некатолицьким братам і сестрам, що ангели посланці Всемогучого Бога. Ангела Гавриїла було послано доставити слово Боже Отця до цієї єврейської дівчини, яку було обрано провести “Слово, зроблене тілом”, яке пізніше прожило серед нас. (Івана 1:14).

Медитація Розарію, коли ви розбиваєте все, – це Новий Заповіт, дані на житті Христа від Різдва до розп’яття та Його Сходження до Небес, щоб бути сидячи в правій руці Отця. Більшість людей не читають Біблію настільки, наскільки вони повинні. Це простий спосіб зрозуміти священні слова. Оскільки ми, як християни, знаємо, що Біблія є “живим”, Святий Дух відкриє наші серця і наш розум, щоб побачити правду. Наскільки дорого це витрачати час на медитацію на Життя нашого майстра з використанням цієї люблячої молитви. Latria (грецький) – прояв подання і визнання залежності, що обумовлено нествореним істотою (Богом). Це означає, що усе, що ми маємо в світі, пов’язане з Богом і з Богом. Коли ми молимося, ми молимось і пропонуємо жертву Богові. Він є вищим істотою. Він є дарувальником життя і нашого харчування. Ми не врятовані ангелами, які створені істотами, а також ми не врятуємо святих або навіть Пресвятої Діви Марії. Вона теж є створена істота. Те, що Церква навчає, ми можемо дивитися на тих, хто пропонує приклади справжньої Святості. Приклади, які визнаються. Точно так само, як ви дивитесь на своїх батьків або на рольові моделі, які допомагають зробити позитивний вплив у вашому земному житті, ми звертаємось до Матері Всевишнього, тому що вона була зачаті без гріха і була послідовником її Сина Ісуса, весь шлях до підніжжя хреста, де вона побачила її сина, мучила, побила і забила. Дулія (грецька) – прояв підпорядкування та поваги, які по праву належать створеному істоті. Це кожен, хто був зразковим прикладом наслідування життя Ісуса Христа. Від вашого пастора до вашого біблійного дослідження координатор. Від ранніх церковних мучеників до апостола Павла у нас є багато людей, яких Господь підняв, щоб показати нам, як бути “живим свідком” для Слова. Архангел Гавриїл знову доставляє розмовні слова Бога, і Марія є найкращим прикладом того, як сказати “Так” Богові і сказати “так” Божественному провидінню!

Диявол ненавидить нас. Він ненавидить, що ми йдемо за Ісусом і читаємо його слова. Він спробує спокусити нас відпасти від Бога і вести нас на дорогу в пекло. Бог, в його нескінченному Милосердженні, вже обіцяв нам допомогу. Подивіться на книгу Буття 3: 14-15 “Господь сказав до змія:” Через те, що зробили це, прокляті ти над усією худобою та над усіма польовими звірами; на твій черевце ти підеш, і порох будеш їсти всі дні вашого життя. Я поставлю ворожнечу між вами та жінкою, між твоїм нащадком та її нащадком; він покриє головою вашу, і ви потрапите в каблук “. Жінка, про яку говорить Бог, – Нова Єва, Пресвята Богородиця. Ісус – Новий Адам, який допоміг повернути наші відносини з Богом, тому що він був ідеальною жертвою гріха для викупу світу. Розарій – це зброя, а також Біблія, щоб побити диявола. Він знає, що він безсилий, коли хтось ходить на шляху Господа. Він не має влади над нами, якщо ми не здаємося йому. Ми віруючі в Христі Ісусі, і ми повинні щоденно наносити на свою зброю, як каже святий Павло в Еф 6: 10-18 “Нарешті, будь сильним у Господі та силою його могутності. Покладіть всю Божу зброю, щоб ви могли протистояти схемам диявола. Бо ми не воюємо проти тіла і крові, але проти правителів, проти влади, проти космічних сил над цією темною темрявою, проти духовних сил зла на небесних місцях. Тому берете всю Божу зброю, щоб ви могли протистояти в день зла, і, зробивши все, стояти міцно. Стійте, надягнувшись на поясу істини, і, поклавши на нагрудник праведности, і, як взуття для ніг твоїх, поставив готовність, дану Євангелією миру. За будь-яких обставин береться за щит віри, за допомогою якої ви можете погасити всі полум’яні дротики злого; і візьміть шолома спасіння, і меча Духа, це Слово Боже, молитися у всі часи в Дусі, з усіма молитвами та благаннями. З цією метою будьте в курсі з усією наполегливістю, благаючи всіх святих: «Давайте підберемо наші Розарії та наші біблії. Кожен учень повинен вибрати нашу зброю і боротися з цією битвою! Богу Славі, і Його ім’я може бути благословенне на віки віків, Амінь!
Найкраще
Аарон Дж

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: