Ви наступний Матвій?

Заклик Матвія
Матвія 9: 9-13. Як Ісус пішов звідти, він побачив чоловіка, на ім’я Матвія, що сидів у кабіні збирача податків. “Іди за мною”, – сказав він йому, і Матвій встав і пішов за ним. Поки Ісус обідав у домі Матвія, багато прийомників і грішників прийшли, і їли з ним і з Його учнями. Коли фарисеї це побачили, вони запитали учнів: “Чому твій учитель їсть з збирачами податків та грішниками?” Із цього слухання Ісус сказав: “Це не здоровий, хто потребує лікаря, а тих, хто хворіє”. Але йди та дізнайся, що це означає: “Я жадаю милосердя, а не жертви”. Бо я не прийшов покликати праведників, а грішників “.
Будь-хто може легко сказати собі: “Якби Ісус покликав мене, я буду готовий піти і бути його учеником”. Але будьте чесними з самим собою, чи можете ви дійсно відмовитися від усього, що слідувати за Христом? Давайте повторимо відмову від фізичних речей, як гроші, слава або будь-які матеріальні речі. Є багато прикладів чоловіків та жінок, які обрали бідність, щоб служити Господу. Найважче, що потрібно здаватися – це контроль. Ми можемо сказати “так”, я довіряю Господу, але … ми любимо відчувати себе під контролем керма. Я думаю, це найстрашніша справа. Людська природа хоче контролювати щось. Що ви п’єте або їсте Що ви плануєте робити зі своєю сім’єю, час на роботі тощо. Наше життя сьогодні зосереджено на час та контроль. Це стало частиною життя.
Дозвольте мені розбити цю частину проїзду частиною. Я хочу зосередити увагу на реакції Ісуса. Ми знаємо і віримо, що він є тим, кого відправив Бог Отець. Ми знаємо, що за цей час він збирається в Ізраїлі, проповідуючи Добру Новину, і закликає людей піти за ним. Поки Ісус ходив і бачив цю людину здалеку, що ти думаєш про реакцію майстра? Хіба він здається огидою такої людини? Колектори податків не дуже сподобалися громаді, тому що вони бачили збирання грошей для римських окупантів. Ні, Ісус вже знав у своєму серці, що Матвій відчував недостойний слідувати за Богом. Ісус Христос почав з цієї людини з любов’ю і співчуттям. Він ходив до Матфея з любов’ю і хотів привести його до своєї складки. Матвій міг відчути таку потужну, незрозумілу людину, яка збирається говорити. Я можу уявити собі, що, можливо, глибоко в серце його серця він знав, що Бог збирається говорити. Сила Христа мала бути показана цьому грішникові. Ісус вигукнув і сказав: “Іди за мною”. Матвій не питав Ісуса: “Хто ти?” “Чому слід слідувати людині, якого я навіть не знаю”, він міг би придумати сто і одну різні причини, щоб кинути виклик цій людині. Він цього не зробив. Він встав, залишив посаду і пішов за ним.
Матвій запросив Ісуса до свого дому. Залежно від того, який фільм цієї сцени ви могли спостерігати у своєму житті, ви вже знаєте, що фарисеї вже скаржаться на це. “Як може ця людина, яка називає себе раввином, їсть і п’є з цими людьми?” Ці “недостойні, неприємні люди”. Чи знаєте ви у своєму житті будь-які “фарисеї”? Ви зустрілися з тими, хто суджарний, самоосвітив праведних людей, які краще, ніж ті, хто не на своєму рівні? Вони можуть навіть бути заздрісними, тому що Ісус їздив з грішниками, а не тим, хто є “досконалим та праведним”. Що робить Ісус? Він це чує і забороняє їм. Матвій відчував себе таким скромним, що цей великий вчитель називає його, він запропонував Ісусу найкраще. Він запропонував найкращу їжу, найкращі напої, найкраще місце в будинку. Як високу честь він показав Ісусу.

Ісус сказав, що він не прийшов, щоб закликати праведників, але грішників до навернення. Перший крок – віддати все Богу. Ви дійсно повинні померти собі, в іншому бути відкритими до Божого Слова. Ми повинні навчитися відпускати те, що ми найбільше боїмося. Ми можемо сказати усно: “Я віддаю своє життя тобі”, але якщо ти не здається з серцем, то ти застряєш. Ви не можете випробувати справжню свободу. Відповідаючи на заклик Господа, ви запрошуєте Ісуса до вашого серця та життя, ви дозволяєте свіжої благодаті з небес досягти вашого серця і вміти дозволити Творце працювати в вас. Ми всі хворі. Це не повинно бути фізичним захворюванням, а духовним. Коли у нас є хвороба у наших душах, наші тіла та дух страждають. Ми не можемо бути відкритими до голосу Святого Духа, і це дуже важко чути, як покликав вас Бог. “Милосердя”, що Христос каже фарисеям, є духовне благополуччя його творіння. Милосердя може бути показано у багатьох формах. Від годування голодними, одягу нагами або матеріально допомагаючи тим, хто цього потребує, у нас є щоденна можливість імітувати Христа в нашому повсякденному житті.
Я відчував це покликання глибше три дні тому. Бог привів мене до цієї подорожі. Подібно пілінгу цибулі, він знімає все своє життя. Зовсім недавно з 2016 року і донині. Господь обманював мене благодаттю. Пройшовши два дні в Благословенні Таїнства, Бог зміг розбити склянку мого серця, що дозволило мені істинно йти за ним і стати слухняним у своєму заклику до мого особистого покликання. Брати і сестри, ми більше не повинні дотримуватися речей, які ми не можемо контролювати. Якщо ми дійсно хочемо бути досконалим, розіп’яти себе перед Богом, і він покаже світло на своєму серці та душі. Тільки через Бога, зрозумієш його славу. Дозвольте йому використовувати вас як інструмент, як св. Апостол, як святий Матвій. Ми всі недостойні створіння, але з Христовою благодаті він може використовувати нас, щоб поширювати євангельське послання у всьому світі. Для перетворення душ і порятунку інших людей. Будь сильним і, як Матвій, відповісти на дзвінок і не оглядайся на моїх братів і сестер. Не оглядайся!
Найкраще
Аарон Дж

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: