Пресвята Діва Марія: приклад послуху віри

З визначення Merriam-Webster “Слухняність” (іменник) 1. Акт або приклад підпорядкування. 2. Якість стану слухняності.
Чи батьки казали батькам, що вам потрібно прямий вихід до дому з школи і робити домашнє завдання? Чи розповів ваш чоловік / дружина, що вам потрібно взяти дітей в школу, тому що ви збираєтеся бути на конференції в другій половині дня? Здається, що життя – це щось, що говорить вам, що робити. Від ваших батьків до ваших босів і навіть ваших друзів або братів і сестер. Чи означає це, що ваша “свобода” пригнічується? Може бути, ти питаєш себе, добре, чому я повинен слухати? Я доросла людина, незалежна тощо. Я можу робити те, що хочу! Так, ваше право. Ви можете зробити те, що хочете робити. Просто пам’ятайте … Адам і Єва вирішили зробити свою справу і поглянути на незручність, з якою ми зараз маємо справу з-за їх непокори.
Бог дає нам правила з причини. Він знає, що добре для нас, і він краще розуміє наші потреби, тоді ми самі розуміємо їх. Подивіться на Авраама в книзі Буття. Він був покликаний Богом покинути свою країну і піти на нову землю. Як ваша особиста відповідь на Бога стане для такого запиту? Хіба ви підкоритесь Господу і зайдете в область, яку ти ніколи не був? Ви б розумів у собі на невідомих небезпек і стрес, щоб вийти в невідомому районі? Будучи ще далі, Буття 22 9:15 “А коли прийшли до того місця, про яке Бог сказав йому, то збудував там жертівника Авраам, і поклав дерево на порядок, і зв’язав Ісака, сина свого, і поклав на жертівника. на дереві. Тоді Авраам простяг руку і взяв нож, щоб убити його сина. Але Ангол Господній з неба кликнув до нього та й сказав: “Авраам, Авраам! І він сказав: “Ось я”. Він сказав: “Не кладу свою руку на хлопця, і нічого йому не робіть; бо тепер я знаю, що ти боїшся Бога, бо ти не сховав свого сина, твого єдинородного сина від мене “. Не могли б ви сили зробити це для своєї дитини? Це, звичайно, є попередником у майбутньому, коли Бог Отець пропонує свого сина Ісуса як живу жертву за прощення гріхів і возз’єднання з Всемогутнім Богом на майбутнє. Авраам є живим прикладом повної довіри до Бога, якого він ще не знав, і через його послух Бог поблагословив свого сина Ісака та від нього, нащадки з цього роду утворюють велику націю!

 

Пресвята Богородиця є найбільшим прикладом справжнього слухняності місії Святої Тройці. У Луки 1: 26-36 ми читаємо, що ангел Гавриїл прийшов до нашої Пресвятої Матері з вітанням з самого Неба. Він відкрив їй план Всемогучого Бога і як вона була обрана, щоб привести Сина Живого Бога в світ! Вона не сумнівалася, як зробив Захарія. Вона не сказала Ангелу Господньому, що неможливо, щоб така річ сталася зі мною. Вона не сказала собі, що “можливо, я просто чую речі, і це не реально”. НІ! Мої брати і вона сказали найбільше, а другий – тільки своєму Синові Ісусу, коли він помер на хресті і сказав: “Це закінчено!” Іван 19:30 Її відповідь на волю Всемогучого Бога був “Ось я невільниця” Господа; Нехай це буде зроблено для мене згідно з вашим словом “Лука 1:38. Я вірю, що саме пекло потрапило в шоку, коли вона сказала їй “Так” для Бога, тому що тепер обіцяє від Бога в Бутті 3:16. Син Живого Бога мусить прийняти плоть і зламати рабство гріха і смерті і знищити силу диявола на землі. Цар царів тут і святий – його ім’я!

Від CCC 494 “Отже, давши їй згоду на Боже слово, Марія стала Матір’ю Ісуса. Вона зробила це, щоб служити таїнству спокутування з ним і залежною від нього Божою благодаті: «Важко, мої слуги Господа виконувати свою волю. Ми спокушаємося щодня, щогодини по світу, плоті і диявола. Але кожен раз, коли ми відстоюємо себе і здаємось перед Богом, ми отримуємо милість, яку нам потрібна, щоб виконувати волю нашого Небесного Батька. Ми промиваємося в Крові Агнця і чисті у світлі праведності! Ми повинні щоденно прагнути взяти наш хрест і йти за ним. Наша Благословенна Мати була біля підніжжя хреста. Вона бачила її власного сина, мучив, збив та принижений. Вона не промовила ні про що сказала нічого поганого. Вона знала, що це був момент, коли диявол повинен був втратити всю свою силу і царювати на землі. Вона знала, що її син Ісус слухняний Отцеві, так само, як вона робила з Богом ті тридцять три роки тому. Її Син, який помирає на хресті, навіть подарував її Іоанну, і він подарував їй Івана. Вона стала Матір’ю всього світу, і вона залишалася стійкою і слухняною. Хвала Богу, бо це доречно хвалити Його! Навіть після її сходження на небеса, і він був коронований Королевою Небес і Землі, вона повернулася в обряди, що кажуть, що всі повинні слухатися її сина. Вона навчає нас, як бути прикладом справжньої капітуляції перед Богом. Від Св. Августина, Св. Падре-Піо до св. Папи Івана Павла Великого, наша Небесна Мати була певною мірою залученими, формою або формою, щоб спрямувати їх у святість і таким чином світ у святість.
Закінчимо цю молитву. Небесний Батько, ми дякуємо вам за жертву вашого Сина Ісуса, який загинув на хресті, щоб врятувати людство. Ми просимо через заступництво Пресвятої Діви Марії, щоб допомогти нам сказати “так” Богу. Допоможи нам повною мірою довіряти роботам Господа і вести нас до виконання Його волі. Нехай ти захистиш нас від нападу ворога і допоможе нам у нашому шляху до вічного життя, Амінь!
Будьте благословенні завжди,
Аарон Дж

Список літератури

Богословський форум “Ігнатіум Прес” та “Середній Захід”, І. (2014). Дидаче Біблія з коментарями, заснованими на Катехізисі Католицької Церкви. Сан-Франциско: преподобний Джеймс Сокус.
Ратзінгер, К. Дж. (2016). Катехизм Католицької Церкви 2-е видання. Ватикан: бібліотека Редіреці Ватикана.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: