Диявол, великий маніпулятор людства

Подивимось на це. Его, ми ненавиджу бути невдахою. Ми не хочемо визнати, що ми помиляємося. Ми дійсно не хочемо визнати, що ми робимо помилки. Гордість – це найпопулярніший інструмент диявола. Чому гордість така небезпечна? Через те, що ми маємо гордість, ми дозволяємо сатані покласти вовну на наші очі. Ми навчимось йому вільної волі. Ми даємо йому “порожній чек”, щоб зробити все, що завгодно. 1 Коринтянам 7: 5 Не позбавляйте один одного, крім взаємної згоди та часу, щоб ви могли присвятити себе молитві. Тоді зійдися знову, щоб сатана не спокушав вас через вашу відсутність самоконтролю. 2-е до коринтян 11: 3 Але боюся дие так само, як Єва була обманута змієм хитрість, ваші уми можуть якимось чином, ухилившись від вашої щирої і чистої відданості Христу.
Коли ви проводите свої дослідження з Біблії, ви починаєте усвідомлювати, що Бог створив все. Я створив своїх ангелів, перш ніж він створив світ. Диявол був створений найкрасивішим з усіх ангелів. Оскільки Бог створив ієрархію, він був комору до трону Всемогутнього Бога. Коли він дізнався, що людина повинна була бути створена за образом і подобою свого Творця, і що всі ангели, які Бог створив би нижче для них і служить їм змусив його дуже злий. Ангел Світла не збирається кланятися слабкої людини, він був готовий переконати 1 / 3rd всіх ангелів повстати проти Бога, поки він не був вигнаний з раю архангелом Святого Михайла і той, хто Ангели з такими знаннями та подарунками, що одна третина вирішить зробити свою справу. Ми навіть не можемо уявити величезної кількості цих істот. Перша акція демонів полягала в тому, щоб змусити чоловіка падати, саме тому він взяв форму змії, щоб переконати Єву взяти це яблуко і з’їсти його. Genesis 3: 1-5 1 А змія був більш хитрий, ніж будь-який дикий звір, що Господь Бог зробив. Він сказав жінці: “Чи дійсно Бог казав:” Ви не повинні їсти з будь-якого дерева в саду “?” Жінка сказала змія: “Ми можемо їсти плоди з дерев у саду, “Ви не повинні їсти плоди з дерева, що знаходиться посеред саду, і ви не повинні доторкатися до нього, або ти помреш”. “Ви, звичайно, не помрете”, змій сказав жінці. “Бо Бог знає, що коли ти будеш їсти від очей твоїх, буде відкритий, і ти будеш як Бог, знаючи добро і зло”.
1 Peter 5: 8-9 Будьте пильні та тверезі. Твій ворог диявол прокручує, як ревучий лев, який шукає когось пожирати. 9 Сприйняйся проти нього, міцно стоїть у вірі, бо знаєш, що сімейство віруючих у всьому світі переживає ті самі страждання. Його місія полягає в тому, щоб привести весь людський рід в пекло. Він хоче, щоб усі страждали, як він. Зараз він має повне закріплення землі. Коли друге пришестя Ісуса приходить, тобто коли він, нарешті, буде переможений і прикутий назавжди в озері вогняного приготований для нього, його демонів і всіх людської істоти, яка померла в стані гріха, возз’єднаються зі своїми тілами і потім кинутий в озеро вогненне Одкровення 20:10 і диявол, який обдурив їх, той був кинутий в озеро вогненне і сірчане, де були кинуті звір і лжепророк. Вони будуть мучитися день і ніч на віки вічні віки. Revelation 20:11 Тоді я побачив великого білого престола та того, хто сидів на ньому. Земля та небо втікали від його присутності, і їм не було місця. І бачив я мертвих, великих і малих, що стояли перед престолом, і книги були відкриті. Була відкрита ще одна книга, яка є книгою життя. Померлих судили згідно з тим, що вони зробили, як записано в книгах. Той віддав мертвих, що були в ній, а смерть і Аїд відмовився від мертвих, що були в них, і кожна людина судилась відповідно до того, що вони зробили. Тоді смерть і Аїд були кинуті в озеро вогню. Озеро вогню – це друга смерть. 15 Кожен, чия назва не була знайдена в книзі життя, була кинута в озеро огняне.

Я буду робити 4-х частинний блог про злу, диявола та його муки. Будь ласка, моліться Ефесянам 6: 11-16 два рази на день. Покладіть повну Божу зброю, щоб ви могли прийняти ваш стан на схеми диявола. Бо наша боротьба не проти тіла і крові, а проти правителів, проти влади, проти сил цього темного світу і проти духовних сил зла в небесних царствах. Отож, надійте повну Божу зброю, щоб, коли день зла поїсть, ви зможете стояти на своїй землі, і після того, як ви все зробите, стояти. Потім стійте, з поясом істини пряжками навколо вашої талії, з нагрудним правди на місці, і з ноги оснащені готовності дие виходить з Євангелія світу. Крім всього цього, візьміть щит віри, за допомогою якого ви можете погасити всі полум’яні стріли злого.

Остерігайтеся, він голодний і дивишся, щоб харчуватися душами!

Найкраще
Аарон Дж

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: